Ik ben de laatste jaren alles gaan ontleden tussen mijn dagelijkse bezigheden door. De waarheid en onzin over het ontstaan. Ik denk vrij nauwkeurig... fouten kunnen er altijd inzitten maar dat zal de toekomst uitwijzen. Ik ben er klaar voor om mijn boek af te maken.
De gedachten dat engelen bestaan hebben biedt veel mensen hulp. De gedachte werkt beschermend en geeft je een stukje geschiedenisles. Als ze bij de waarheid uitkomen weten ze dat die nooit bestaan hebben en dat het onderdeel is van je heelwordingsproces. Het zijn hulpmiddelen om alles te gaan begrijpen. Sommige mensen blijven best lang in deze gedachte hangen. Om hun eigen redenen (blokkade) komen ze nog niet tot een hoger bewustzijn.
Als je als mens terecht komt in het ascensie-proces (meer waarnemen) krijg je veel negativiteit op je afgevuurd, aan de andere kant ook veel hulpmiddelen. Waar het kwaad aanwezig is is het goede aanwezig en andersom. Dat zie je overal terug.
Uiteindelijk kunnen we nergens iets aan doen. Gewoontes, denkwijzen, dromen, fantasieën. Handelingen die daar uit voortkomen zijn immens beïnvloed. Het is heel moeilijk om bij onze eigen denkwijze uit te komen, de meeste denken natuurlijk dat dat al zo is. Als je gaat beseffen wat je van nature kan, ga je daarvoor knokken.
Ik ben op aan het eisen wat van mij is!
