Ik word inmiddels misselijk van de verhalen dat Walt Disney geheime boodschappen in zijn tekenfilms verborgen houdt waar hij zelf niets van wist. Hoe je zelfs sprookjes weg kunt kapen. Ik begrijp het ontstaan, ik vind het pervers dat dat op zo'n perverse manier aangehaald wordt, de films zouden zogenaamd verborgen symbolen bevatten die kinderen indoctrineren.
Dit gaat weer om eigen ballast meegekregen vanuit het ontstaan en waar men bang voor is dat dit doorgegeven wordt middels het kijken van films. Het begint meestal met traumaverwerking, wat vervolgens onderwijzend wordt. Zo ook de Gebr. Grimm en Hans C. Anderson en Stephen King.
Ordes zoals Q Anon gaan ook alles weten net als iedereen. Ik heb het idee dat hun vanuit de bedoeling van het kwaad alles meezien, ik ook, dat wil niet zeggen dat de geestelijke status NOG zo is. mensen krijgen historische informatie over personen en weten niet hoe dit te plaatsen. En dan gaan ze DEMONstreren.
Hun wekken woede op bij mensen i.p.v. ze bij te brengen dat ze het beter in rust kunnen gaan begrijpen, DAAR ligt de oplossing, jouw zuivere denkwijze onderwijst de rest van de wereld.
Vaak zie je dat sprookjesschrijvers en filmmakers traumatische ervaringen hebben, deze zijn ze op aan het lossen en vervolgens schrijven ze dit in sprookjes op of ze verfilmen hun ervaringen. Ze zetten hun trauma's om in oplossingsgerichte middelen. Moeten ze nu afgestraft worden voor hun harde werken? Zijn het nu ineens Satanisten? Je verwijt mensen dingen die ze voorkomen hebben op deze manier, zo hypocriet.
Met deze sterke verhalen proberen ze onbewust de boel op te fokken, terwijl het werkelijk zegt; We hebben het bijna opgelost.
Een voorbeeld van zo'n complottheorie:
Walt Disney, hij zou heel veel symbolen in zijn tekenfilms verwerkt hebben om zo kinderen te indoctrineren, het zou een geheim netwerk zijn waar kinderen mishandeld worden. Hillary Clinton zou hier ook aan meegewerkt hebben.Ze bestelde een bepaalde soort pizza volgens Q Anon en in feite bestelde ze een kind.
Als ik zoiets lees ga ik de persoon opzoeken op internet, met mijn blik keek ze me met dit gegeven geschokt en vol afgrijzen aan. Zeggen ze dat?
Ik vind het zeer ongeloofwaardig. Dit wil alleen zeggen dat Hillary Clinton van oorsprong een besmette ziel heeft die we voortdurend aan het zuiveren zijn, waar ze zelf niet eens weet van hebben.
Het is dus geen totale bullshit, ze beïnvloeden je op een bepaalde manier, maar maak er niet zo'n gruwelverhalen van. Deze verhalen begrijpen is de oplossing niet meer woede losmaken.
Laat een sprookje een sprookje, bedoeld voor bewustzijnsverhoging, je moet zo zien we zijn de schrijvers gaan trainen samen, hij is van zijn invloeden af en wat ze maken werkt bewustzijnsverhogend. Misschien heb jij ook wel ooit zo'n moeilijk traject doorlopen.
Zoals ik al zei: Het begon met één grote familie die ruzie kreeg, dit resulteerde in de Engelen en Gevallen Engelen, ieder is hun eigen weg gegaan, maar geestelijk bleven we aan elkaar verbonden tot het opgelost is.
Lees hier meer over hoe je sprookjes dient te interpreteren
Ik denk dat de Kleine Zeemeermin een personificatie van Venus is, die haar ziel kwijt is en vervolgens uit schuim geboren wordt (Aphrodite). Over haar relaas kun je binnenkort ook alles lezen, nu staan mijn ervaringen in mijn dagboek, waar ze ook tussen verweven zit.
Volgens insiders zou Q (van Q Anon - Q Aanhangers) Donald Trump zijn, hij zou geheime staatsinformatie doorsluizen naar een forum, (Trump lacht nu heel hard). Hoe dit klinkt al... het is denk ik gewoon een status dat Dhr Donald Trump ook bijna bij zijn eindtraject is (zielszuivering). Hoe informatie geïnterpreteerd wordt.
