Mensen gaan steeds bewuster worden en meer ontdekken. Ik vind de "reïncarnatie vondsten" altijd grappig. Jezus is al tig keren geconstateerd, Anne Frank en Lady Di ook al tal van keren. Het is moeilijk om alles goed te interpreteren, je krijgt er ware Hoaxen door (altijd zo geweest).
Mensen proberen altijd bij hun eigen bewustzijn te komen en gaan ervaren wie ze in een vorig leven waren, dit is verhinderd door vele plannen in de geschiedenis, de zonden en het ongeloof, dus de kans zit erin als je niet geheel zuiver bent dat ze je maar wat wijs gaan maken, voor sommige is zo'n ontdekking levensreddend. Bijv: Iemand die denkt dat deze Jezus is en zijn denkwijze (uit de mythe) gaat hanteren.. misschien was hij anders wel op het verkeerde pad terecht gekomen.
Het geeft mensen op een bepaalde manier ook zelfvertrouwen, later komen ze erachter dat ze net zo zijn maar dan met hun eigen unieke persoonlijkheid.
Ben authentiek, strip de onzin!